Polska

Polska

Gorzów Wlkp.

Gorzów Wlkp.

 

Biuletyn Informacji Publicznej

1 procent

 

 

Szkoła Ucząca Się

 

Global Scholars

Erasmus+

           Dnia 27.03 w naszej szkole odbył się apel dotyczący niezwykle ważnej tematyki, jaką bez wątpienia jest Mała Ojczyzna. Uczniowie klas 4a i 4c przygotowali krótki program artystyczny. Poza recytacjami wybranych wierszy znalazły się w nim również kompozycje patriotyczne. Publiczność miała okazję wysłuchać występu Hanny Markiewicz (4c), która zaśpiewała piosenkę pt. Tu wszędzie jest moja ojczyzna.

Widzowie oglądali również animacje dotyczące wybranych legend gorzowskich (wykonane przez uczniów klas 5) i prezentację dotyczącą znanych gorzowskich miejsc. Ciekawym akcentem okazał się hejnał naszego miasta wykonany przez Franciszka Furmańskiego z klasy 4a oraz p. Izabelę Jaber. Na zakończenie wszyscy uczniowie obu klas wykonali wspólnie piosenkę pt. Moje miasto Gorzów.  Uczniom gratulujemy talentów i wspaniałego występu! Mamy nadzieję, że dzięki temu apelowi udało się przybliżyć nieco temat Małych Ojczyzn.
Bardzo dziękujemy za pomoc w organizacji pani Izabeli Jaber, pani Jadwidze Mieczkowskiej Cieślik oraz panu Januszowi Trojańczykowi.


Joanna Łazowska i Wojciech Blatkiewicz

 


 

Free Lightbox Gallery

Szukaj na stronie

Przeszukaj portal

Statystyka

Użytkowników:
3
Artykułów:
202
Odsłon artykułów:
569272

 

Szkoła Podstawowa nr 15 im. Wojska Polskiego w Gorzowie Wielkopolskim