Polska

Polska

Gorzów Wlkp.

Gorzów Wlkp.

 

Biuletyn Informacji Publicznej

1 procent

 

 

Szkoła Ucząca Się

 

Global Scholars

Erasmus+

            W środę 27 marca odbyła się lekcja matematyki na wychowaniu fizycznym, przygotowana przez panią Anię Wesoły i panią Joannę Łazowską. Celem lekcji dla 3b było doskonalenie obliczeń matematycznych i zdolności motorycznych.

Uczniowie po ożywiającej zabawie i rozgrzewce, rozpoczęli część główną lekcji. Podzieleni na dwa zespoły, musieli rywalizować ze sobą zarówno pod względem sprawnościowym jak i umysłowym. Obliczenia matematyczne (mnożenie, dodawanie, zamiana centymetrów na metry) nie były łatwe, szczególnie po wysiłku fizycznym - kozłowaniu piłki slalomem, prowadzeniu piłki nogą, ale trzecioklasiści stanęli na wysokości zadania.  
   
Bardzo dziękujemy pani wicedyrektor Monice Prokopiuk i siostrze Barbarze za przybycie i podzielenie się swoimi spostrzeżeniami po naszej lekcji. 
Joanna Łazowska i Anna Wesoły

 

Free Lightbox Gallery

Szukaj na stronie

Przeszukaj portal

Statystyka

Użytkowników:
3
Artykułów:
202
Odsłon artykułów:
569795

 

Szkoła Podstawowa nr 15 im. Wojska Polskiego w Gorzowie Wielkopolskim