Polska

Polska

Gorzów Wlkp.

Gorzów Wlkp.

 

Biuletyn Informacji Publicznej

1 procent

 

 

Szkoła Ucząca Się

 

Global Scholars

Erasmus+

        W piątek 22.03 klasy 4a i 4c pod okiem wychowawców pana Wojtka Blatkiewicza i pani Joanny Łazowskiej udały się do Centrum Nauki Keplera. W Planetarium pod wielką kopułą obejrzeli film w 2 D pt. Polaris, zwiedzili Jaskinię Światła, a także stwierdzili, że na Jowiszu waga ciała ucznia z 4 klasy może przekroczyć 100 kg.  

W Centrum Przyrodniczym na specjalnie przygotowanych stanowiskach mogli przeprowadzić doświadczenia i uzyskać wiedzę niewerbalną. Uczniowie eksperymentowali z żyroskopem, sprawdzali przyśpieszenie i prędkość piłeczek, tworzyli iluzję optyczną a także sprawdzali swój refleks.

Wszystko mi się podobało. Było super! - Karol
 
Podobał mi się film, szczególnie jak pingwin jechał na lodówce, a także w centrum przyrodniczym sylwetki zwierząt żyjących w naszych lasach - Hania Cierkońska

Joanna Łazowska
 

Free Lightbox Gallery

Szukaj na stronie

Przeszukaj portal

Statystyka

Użytkowników:
3
Artykułów:
202
Odsłon artykułów:
569796

 

Szkoła Podstawowa nr 15 im. Wojska Polskiego w Gorzowie Wielkopolskim