Polska

Polska

Gorzów Wlkp.

Gorzów Wlkp.

 

Biuletyn Informacji Publicznej

1 procent

 

 

Szkoła Ucząca Się

 

Global Scholars

Erasmus+

        Wycieczka do Centrum Nauki Keplera była jedną z ciekawszych, na jakich byliśmy. W jednym budynku mogliśmy doświadczyć wielu przygód z fizyką. Eksperymentowaliśmy z żyroskopem, sprawdzaliśmy przyspieszenie i prędkość piłeczek, mogliśmy również „wydrukować” swoją sylwetkę w 3D ( żadne wady się nie ukryły), sprawdzaliśmy swój refleks, tworzyliśmy iluzję optyczną wykonaliśmy jeszcze wiele innych doświadczeń.

W Planetarium stwierdziliśmy, że na Jowiszu nasza waga przekroczyłaby 100 kg, a u niektórych może nawet ze 200 kg. Obejrzeliśmy też filmy o zimowym niebie i życiu drzew.

Obiad w „Smaczku” był lepszy niż w MacDonaldzie.

Było super.

Uczniowie klasy 7a i 7c

 

Free Lightbox Gallery

Szukaj na stronie

Przeszukaj portal

Statystyka

Użytkowników:
3
Artykułów:
202
Odsłon artykułów:
569793

 

Szkoła Podstawowa nr 15 im. Wojska Polskiego w Gorzowie Wielkopolskim