Polska

Polska

Gorzów Wlkp.

Gorzów Wlkp.

 

Biuletyn Informacji Publicznej

1 procent

 

 

Szkoła Ucząca Się

 

Global Scholars

Erasmus+

         W dniu 19.03.2019 r. uczniowie klasy VII b: Hanna Maksymowicz, Karolina Sebzda, Nina Trojan, Olaf Mandaluk, Igor Ciężki i Kamil Kulisz reprezentowali naszą szkołę w zawodach strzeleckich w ramach Miejskiej Spartakiady Młodzieży organizowanej przez Ligę Obrony Kraju.

Młodzież „piętnastki” świetnie dawała sobie radę w niełatwej konkurencji. Większość strzałów lądowała w tarczach. Zawody przyniosły zatem wiele satysfakcji, zadowolenia i chęci dalszego udziału w konkurencjach strzeleckich.

 

Opiekun

Małgorzata Gwizdowska

 

Free Lightbox Gallery

Szukaj na stronie

Przeszukaj portal

Statystyka

Użytkowników:
3
Artykułów:
202
Odsłon artykułów:
569279

 

Szkoła Podstawowa nr 15 im. Wojska Polskiego w Gorzowie Wielkopolskim