Polska

Polska

Gorzów Wlkp.

Gorzów Wlkp.

 

Biuletyn Informacji Publicznej

1 procent

 

 

Szkoła Ucząca Się

 

Global Scholars

Erasmus+

        Podsumowanie Kiermaszu Kobiet w opinii nauczycieli,rodziców i uczniów:

Z przyjemnością oglądałam przedmioty wystawione na „ Kiermaszu dla Kobiet” wykonane przez naszych utalentowanych uczniów, rodziców i nauczycieli.

Ręczna robota, niezwykła precyzja, smak i wyczucie piękna - to zawsze wzbudza mój zachwyt!

Przy „ masówkach”, powtarzalności i bylejakości, które są proponowane w sklepach, nasze „dzieła” to autorskie projekty i prawdziwe perły.

Dyrektor Maria Traczyk

 

Tego jeszcze w naszej szkole nie było!

Kobiecy kiermasz - dla kobiet, z myślą o kobietach, w trosce o kobiety… Biżuteria, dekoracje florystyczne, naturalne kosmetyki, torby itp.

Gratuluję organizatorkom!

Joanna Przybyszewska (nauczyciel)

 

Najbardziej podobały mi się obrazy i rysunki, szczególnie - „Kot” autorstwa Norberta Ambrożkiewicza.

Waldemar Pituła (nauczyciel)

 

Świetna szansa, aby uczniowie wykorzystali umiejętności rachunkowe w praktyce; a i piękną torebkę dla żony znalazłem.

Aleksander Kubiś (nauczyciel)

 

Każde takie przedsięwzięcie integruje wszystkich razem (nauczycieli, rodziców i uczniów). Mnie osobiście relaksują „ręczne robótki” i z chęcią wykonałam kilka rzeczy na ten kiermasz. Połączyłam przyjemne z pożytecznym, tym bardziej cieszę się, że wszystkie przedmioty znalazły swojego właściciela. Akcja na medal!

Pani Krystyna Prorok (rodzic)

 

Dzięki organizatorom tegorocznego Kiermaszu, mogłam przekonać się jak wiele jest uzdolnionych osób. Te rękodzieła to jedyne w swoim rodzaju unikaty. Mam nadzieję, że to dopiero początek. Dziękuję.

Pani Anna Depczyńska (rodzic)

 

Kiermasz bardzo mi się podobał. Mam nadzieję, że odbędzie się jeszcze raz. Kupiłam obraz baletnicy. Sprzedawałam na tym kiermaszu z koleżankami, bardzo dobrze nam szło. :)

Ewa Bujanowska (uczennica)

 

Jedno z bardziej kreatywnych przedsięwzięć, które odbyło się w naszej szkole. Szacunek i wielki podziw dla autorów wszystkich unikatowych wyrobów. Myślę, że niejeden kreator mody pokusiłby się o projekt damskich toreb wystawionych na kiermaszu.

Pan Janusz Trojańczyk (pracownik szkoły)

 

Kiermasz to ciekawa inicjatywa ze strony samorządu szkolnego. Najbardziej podobało mi się to, że na każdym etapie przeprowadzania kiermaszu czynny udział brały dzieci. Zaangażowane były zarówno w przygotowaniach (szyły na maszynie krawieckiej, malowały, dekorowały) jak i podczas sprzedaży przedmiotów.

Pani Patrycja Komoszyńska (rodzic)

 

Na kiermaszu z okazji Dnia Kobiet można było kupić kosmetyki, torebki, biżuterię, pluszowe zwierzątka i ozdoby do pokoju. Kupiłam świecznik, torebkę oraz kolczyki. Kiermasz prowadziły panie Małgorzata Gwizdowska i Patrycja Saniuk. Na każdej przerwie dzieci schodziły na parter i kupowały przeróżne przedmioty. Bardzo bym chciała, żeby taki kiermasz był codziennie. Krótko mówiąc, to był najlepszy kiermasz w dziejach!

Alicja Białogłowy (uczennica)

 

Na kiermaszu było ciekawie. Kupiłam piękną świeczkę. Jedną ze sprzedawczyń była moja koleżanka. Wszystkie przedmioty wykonano ręcznie.

Dominika Cedro (uczennica)

 

Zaproponowana akcja rękodzielnictwa wzbudziła we mnie duży szacunek, gdyż sama potrafię robić wiele prac ręcznie. Stąd też doskonale wiem, ile czasu, wyobraźni i precyzji potrzeba do stworzenia oryginalnego przedmiotu. Z przyjemnością zakupiłam wiele prac, którymi obdarowałam najbliższych.

Elżbieta Mróz (pracownik szkoły)

 

Ucieszyłam się, gdy na kiermaszu zobaczyłam kolczyki, które sama zrobiłam na warsztatach biżuteryjnych prowadzonych przez panią Jadwigę Mieczkowską Cieśla. Na Dzień Kobiet sprezentowałam sobie naturalny balsam do ust, który codziennie używam.

Małgorzata Jastrzębska (uczennica)

 

 

Serdecznie dziękujemy za współpracę nauczycielom, rodzicom i uczniom. Wszyscy zostaną docenieni za swoje zaangażowanie podczas podsumowania prac samorządu na Uroczystej Gali w czerwcu.

 

Opiekunki Samorządu Uczniowskiego

Patrycja Saniuk

Małgorzata Gwizdowska

 

 

Free Lightbox Gallery

Szukaj na stronie

Przeszukaj portal

Statystyka

Użytkowników:
3
Artykułów:
202
Odsłon artykułów:
569335

 

Szkoła Podstawowa nr 15 im. Wojska Polskiego w Gorzowie Wielkopolskim