Dzięki udziałowi w konkursie „Projekt z klasą" nasza szkoła znalazła się w elitarnym gronie placówek, które w szczególny sposób dbają o rozwijanie umiejętności kluczowych swoich uczniów i została uhonorowana tytułem „Dobrze ZaPROJEKTowana Szkoła".

Oznacza to, że do edukacji podchodzimy w nowoczesny sposób, jesteśmy otwarci na uczniowskie inicjatywy, tworzymy dobre warunki do rozwijania pasji i wspierania talentów oraz  jesteśmy atrakcyjni dla rodziców, którzy poszukują dla swoich dzieci szkoły inspirującej i twórczej.

Joanna Przybyszewska
                                                                                                                                                              Marek Pawlicki