Już znamy wyniki etapu powiatowego Ogólnopolskiego Konkursu Wielkiej Ligi Czytelników. Nasi uczniowie okazali się najlepsi w naszym powiecie. Drużyna w składzie: Ewa Bujanowska, Marcelina Michałowicz i Aleksandra Staroń zdobyła 142.  Zaś drużyna w składzie: Hanna Ksokowska, Wojciech Przybyszewski i Natan Stępień uzyskała 132 punkty.

Nasze zespoły będą reprezentować nasz powiat w półfinale wojewódzkim, który będzie miał miejsce 28 marca. Tym razem do finału ogólnopolskiego awansuje jedna drużyna z każdego województwa, która uzyska w półfinale najlepszy wynik z testu ze znajomości treści kolejnych książek. Do półfinału zostały wybrane przez organizatorów następujące tytuły:

- kl. 1-4: Sabine Stading: Petronela z Jabłoniowego Sadu: Czary mary; wyd. Esteri,

- kl. 5-8: Piotr Patykiewicz: Łukasz i kostur czarownicy; wyd. BIS (wydanie I lub II).

Naszym uczniom gratulujemy sukcesu oraz życzymy niesamowitych wrażeń przy kolejnych wyzwaniach czytelniczych.

Do fotorelacji z etapu powiatowego zapraszamy na stronę:

Małgorzata Dziejma

Izabela Jaber