Polska

Polska

Gorzów Wlkp.

Gorzów Wlkp.

 

Biuletyn Informacji Publicznej

1 procent

 

 

Szkoła Ucząca Się

 

Global Scholars

Erasmus+

          Już znamy wyniki etapu powiatowego Ogólnopolskiego Konkursu Wielkiej Ligi Czytelników. Nasi uczniowie okazali się najlepsi w naszym powiecie. Drużyna w składzie: Ewa Bujanowska, Marcelina Michałowicz i Aleksandra Staroń zdobyła 142.  Zaś drużyna w składzie: Hanna Ksokowska, Wojciech Przybyszewski i Natan Stępień uzyskała 132 punkty.

Nasze zespoły będą reprezentować nasz powiat w półfinale wojewódzkim, który będzie miał miejsce 28 marca. Tym razem do finału ogólnopolskiego awansuje jedna drużyna z każdego województwa, która uzyska w półfinale najlepszy wynik z testu ze znajomości treści kolejnych książek. Do półfinału zostały wybrane przez organizatorów następujące tytuły:

- kl. 1-4: Sabine Stading: Petronela z Jabłoniowego Sadu: Czary mary; wyd. Esteri,

- kl. 5-8: Piotr Patykiewicz: Łukasz i kostur czarownicy; wyd. BIS (wydanie I lub II).

Naszym uczniom gratulujemy sukcesu oraz życzymy niesamowitych wrażeń przy kolejnych wyzwaniach czytelniczych.

Do fotorelacji z etapu powiatowego zapraszamy na stronę:

https://womgorz.edu.pl/index.php?view=news&news=1726

Małgorzata Dziejma

Izabela Jaber

 

Szukaj na stronie

Przeszukaj portal

Statystyka

Użytkowników:
3
Artykułów:
202
Odsłon artykułów:
569260

 

Szkoła Podstawowa nr 15 im. Wojska Polskiego w Gorzowie Wielkopolskim