We wtorek, 26 lutego klasy: 1b i 2a w ramach realizacji zadań związanych z projektem Erasmus+ spotkały się na boisku szkolnym, by przeżyć wspólną lekcję języka angielskiego.

Uczniowie dobrani w grupy mieszane pracowali w stacjach, utrwalając znajomość słownictwa z zakresu części ciała, kolorów i figur. Przy okazji poznawali bohaterów popularnych książek dla dzieci z naszych krajów partnerskich: Pinokia, Fizię Pończoszankę i Małego Księcia (Koziołka Matołka już dobrze znają). Czuwali nad nimi starsi koledzy, co było dodatkowym elementem motywującym, większym nawet niż możliwość korzystania z tabletów!

Ciekawe zadania, możliwość uczenia się od siebie nawzajem i dużo ruchu na świeżym powietrzu (pogoda nam sprzyjała) sprawiły, że trudno było zakończyć tę lekcję.

Nauczycielki języka angielskiego:

Agnieszka Kucharska – Tankielun