Polska

Polska

Gorzów Wlkp.

Gorzów Wlkp.

 

Biuletyn Informacji Publicznej

1 procent

 

 

Szkoła Ucząca Się

 

Global Scholars

Erasmus+

        27 lutego uczniowie kl. 7b mieli okazję uczestniczyć w imprezie podsumowującej realizację projektu Zawodowcy w Gorzowie, a jednocześnie inaugurującej kolejną edycją projektu Zawodowcy w Gorzowie 2.0. Celem projektu jest podniesienie atrakcyjności i efektywności kształcenia zawodowego, które jest kierunkiem rozwoju naszego miasta.

Na Gali byli obecni współpracujący i sympatyzujący z projektem przedstawiciele instytucji społeczno-gospodarczych oraz uczniowie szkół  gimnazjalnych i podstawowych. Mieli oni okazję zapoznać się z efektami projektu, a także zobaczyć podczas Zawodowego Talent Show konkretne umiejętności prezentowane przez uczniów gorzowskich szkół zawodowych, min.: Zespołu  Szkół Technicznych i Ogólnokształcących, Zespołu Szkół Ekonomicznych, Zespołu Szkół Odzieżowych czy Liceum Plastycznego. Wszystkie zespoły były profesjonalnie przygotowane do pokazu i potwierdziły skuteczność projektu Zawodowcy w Gorzowie. Młodzież wraz opiekunami wykazała się inwencją oraz zaangażowaniem. Atmosfera na Gali była gorąca i wywoływała wiele pozytywnych emocji.

Osoby, które chciałyby dowiedzieć się więcej na temat projektu i przebiegu Gali Zawodowców zapraszam na stronę:

https://www.zawodowcy.gorzow.pl/article/135/Gala-Zawodowc%C3%B3w-w-Gorzowie

 

Małgorzata Dziejma

 

 

 

Szukaj na stronie

Przeszukaj portal

Statystyka

Użytkowników:
3
Artykułów:
202
Odsłon artykułów:
569314

 

Szkoła Podstawowa nr 15 im. Wojska Polskiego w Gorzowie Wielkopolskim