27 lutego uczniowie kl. 7b mieli okazję uczestniczyć w imprezie podsumowującej realizację projektu Zawodowcy w Gorzowie, a jednocześnie inaugurującej kolejną edycją projektu Zawodowcy w Gorzowie 2.0. Celem projektu jest podniesienie atrakcyjności i efektywności kształcenia zawodowego, które jest kierunkiem rozwoju naszego miasta.

Na Gali byli obecni współpracujący i sympatyzujący z projektem przedstawiciele instytucji społeczno-gospodarczych oraz uczniowie szkół  gimnazjalnych i podstawowych. Mieli oni okazję zapoznać się z efektami projektu, a także zobaczyć podczas Zawodowego Talent Show konkretne umiejętności prezentowane przez uczniów gorzowskich szkół zawodowych, min.: Zespołu  Szkół Technicznych i Ogólnokształcących, Zespołu Szkół Ekonomicznych, Zespołu Szkół Odzieżowych czy Liceum Plastycznego. Wszystkie zespoły były profesjonalnie przygotowane do pokazu i potwierdziły skuteczność projektu Zawodowcy w Gorzowie. Młodzież wraz opiekunami wykazała się inwencją oraz zaangażowaniem. Atmosfera na Gali była gorąca i wywoływała wiele pozytywnych emocji.

Osoby, które chciałyby dowiedzieć się więcej na temat projektu i przebiegu Gali Zawodowców zapraszam na stronę:

Małgorzata Dziejma