Polska

Polska

Gorzów Wlkp.

Gorzów Wlkp.

 

Biuletyn Informacji Publicznej

1 procent

 

 

Szkoła Ucząca Się

 

Global Scholars

Erasmus+

            W czwartek, tj.21.02.19 r., klasa 2a zaprosiła swoje babcie i dziadków do szkoły na Dzień Babci i Dziadka. Goście nie zawiedli i sala wypełniła się po brzegi. Występ artystyczny przepełniony był radością, śpiewem, tańcem i muzyką.

Wnukowie w ten sposób wyrazili swoją wdzięczność, miłość i szacunek kochanym babciom i dziadkom, od których każdego dnia otrzymują wiele ciepła, dobroci i wsparcia. Dla wszystkich były to wspaniałe chwile, pełne wzruszeń, serdeczności, uśmiechu, wspólnej zabawy i czasu na rozmowę przy cieście i filiżance kawy.

    Monika Brałko
    wychowawca klasy 2a

 

Free Lightbox Gallery

Szukaj na stronie

Przeszukaj portal

Statystyka

Użytkowników:
3
Artykułów:
202
Odsłon artykułów:
569428

 

Szkoła Podstawowa nr 15 im. Wojska Polskiego w Gorzowie Wielkopolskim