20 lutego odbył się Szkolny Konkurs Recytatorski dla uczniów klas I-III.
Każdy z dziewiętnastu uczestników recytował dowolnie wybrany wiersz. Celem konkursu było rozbudzenie wśród uczniów zamiłowania do poezji, szerzenia kultury słowa poetyckiego, zachęcanie do występów przed publicznością oraz wspieranie uzdolnień recytatorskich.

Imprezę prowadziła p. Ewa Cegielska. Jury w składzie: Monika Prokopiuk, Izabela Jaber, Małgorzata Leśniak, Justyna Stadler oceniało występy uczniów. Kryteria konkursu obejmowały : interpretację tekstu, dobór repertuaru, kulturę słowa, opanowanie pamięciowe wiersza oraz ogólny wyraz artystyczny.
Po wysłuchaniu recytacji komisja wyłoniła zwycięzców.
Tytuł laureata otrzymali:
- Mateusz Czyżniejewski
- Hanna Lubińska
- Nina Ziemianin
Wyróżnieni zostali:
- Mateusz Ustyjańczuk
- Alicja Świerzko
- Alicja Ślaska

Uczestnicy otrzymali dyplomy i słodki upominek, a zwycięzcy nagrody książkowe.
 Rodzicom i wychowawcom dziękujemy za zaangażowanie.
                                                                                                                                              Wszystkim uczniom gratulujemy!