Polska

Polska

Gorzów Wlkp.

Gorzów Wlkp.

 

Biuletyn Informacji Publicznej

1 procent

 

 

Szkoła Ucząca Się

 

Global Scholars

Erasmus+

       14.02.2019r. uczniowie klasy 5c wzięli udział w nietypowej lekcji języka polskiego. Nadrzędnym celem było zachęcenie ich do przeczytania Czarnych Stóp. Niezwykłość zajęć wynikała z obecności harcerzy, którzy na samym początku przybliżyli im nieco historię harcerstwa.

Pod opieką zastępowych poza łamaniem szyfrów i ćwiczeniami ortograficznymi piątoklasiści wykonali szereg zadań wymagających nie lada sprawności i zręczności. Uczniowie zapoznali się też ze znaczeniem podstawowych symboli harcerskich. Na zakończenie zastępy ruszyły w poszukiwaniu skarbów. Również z tym zadaniem wszystkie drużyny poradziły sobie wzorowo. Mamy nadzieję, że to wprowadzenie zachęci uczniów do przeczytania lektury, a kto wie, może nawet do wstąpienia w harcerskie szeregi?

 

Free Lightbox Gallery

Szukaj na stronie

Przeszukaj portal

Statystyka

Użytkowników:
3
Artykułów:
202
Odsłon artykułów:
569437

 

Szkoła Podstawowa nr 15 im. Wojska Polskiego w Gorzowie Wielkopolskim