Polska

Polska

Gorzów Wlkp.

Gorzów Wlkp.

 

Biuletyn Informacji Publicznej

1 procent

 

 

Szkoła Ucząca Się

 

Global Scholars

Erasmus+

         17.02.2019 r. uczniowie klasy 4e oraz 3b przedstawili scenkę ewangeliczną podczas niedzielnego nabożeństwa w kościele NP. NMP, pokazując zgromadzonym tam wiernym, że najlepszym nauczycielem jest sam Jezus.

Bohaterka scenki zajęta pomnażaniem bogactwa materialnego nie potrafiła dzielić się swoim szczęściem, postępować zgodnie z przykazaniami. Bawiące się dzieci uświadomiły jej, że szczęśliwy jest tylko ten, kto żyje bogactwem Ducha i wiernością Bogu. Scenka miała uświadomić uczestnikom nabożeństwa, że należy miłować Boga i innych ludzi, a wtedy człowiek będzie prawdziwie szczęśliwy i zasłuży sobie na miano dobrego chrześcijanina.
s. Barbara Zegar - katecheta

 

 

Free Lightbox Gallery

Szukaj na stronie

Przeszukaj portal

Statystyka

Użytkowników:
3
Artykułów:
202
Odsłon artykułów:
569473

 

Szkoła Podstawowa nr 15 im. Wojska Polskiego w Gorzowie Wielkopolskim