Polska

Polska

Gorzów Wlkp.

Gorzów Wlkp.

 

Biuletyn Informacji Publicznej

1 procent

 

 

Szkoła Ucząca Się

 

Global Scholars

Erasmus+

         W dniu otwartym do naszej szkoły przyszli rodzice z dziećmi – kandydatami ubiegającymi się o przyjęcie do klas pierwszych w roku szkolnym 2019/2020. Spotkanie prowadziły p. Beata Kępińska- pedagog szkolny i p. Monika Prokopiuk- wicedyrektor szkoły.

Panowała bardzo miła atmosfera. Dzieci i ich rodzice mieli okazję zobaczyć gabinety lekcyjne, poznać zasoby szkoły i zapoznać się z jej priorytetami. Sekretarz szkoły, p. Marzena Bil pomagała rodzicom w rejestracji elektronicznej.

Szukaj na stronie

Przeszukaj portal

Statystyka

Użytkowników:
3
Artykułów:
202
Odsłon artykułów:
569456

 

Szkoła Podstawowa nr 15 im. Wojska Polskiego w Gorzowie Wielkopolskim