10 lutego  podczas niedzielnego nabożeństwa w kościele NP NMP  uczniowie klasy 4e, 5d oraz 3a przedstawili scenkę  dla społeczności lokalnej, rodziców i swoich kolegów. Przyjmując role ewangelicznych rybaków, zmagali się z pracą na morzu, zniechęceniem i  posłuszeństwem Jezusowi.

Piotr mimo swojej grzeszności zaufał Jezusowi i wykonał polecenie ponownego połowu, który okazał się tak bogaty, że aż  rwały się sieci. Zasłuchani uczestnicy mogli zadać sobie pytanie: Jak upływa moje życie?  Czy pozwalam się prowadzić Jezusowi?  Na zakończenie każdy otrzymał rybkę - symbol dziecka Bożego i przyjaźni z Jezusem, Mistrzem zapraszającym do wędrówki z nim przez życie, który kieruje do nas te słowa: "Nie bój się - pójdź za Mną...".

s. Barbara Zegar