Polska

Polska

Gorzów Wlkp.

Gorzów Wlkp.

 

Biuletyn Informacji Publicznej

1 procent

 

 

Szkoła Ucząca Się

 

Global Scholars

Erasmus+

  
    10 lutego  podczas niedzielnego nabożeństwa w kościele NP NMP  uczniowie klasy 4e, 5d oraz 3a przedstawili scenkę  dla społeczności lokalnej, rodziców i swoich kolegów. Przyjmując role ewangelicznych rybaków, zmagali się z pracą na morzu, zniechęceniem i  posłuszeństwem Jezusowi.

Piotr mimo swojej grzeszności zaufał Jezusowi i wykonał polecenie ponownego połowu, który okazał się tak bogaty, że aż  rwały się sieci. Zasłuchani uczestnicy mogli zadać sobie pytanie: Jak upływa moje życie?  Czy pozwalam się prowadzić Jezusowi?  Na zakończenie każdy otrzymał rybkę - symbol dziecka Bożego i przyjaźni z Jezusem, Mistrzem zapraszającym do wędrówki z nim przez życie, który kieruje do nas te słowa: "Nie bój się - pójdź za Mną...".

s. Barbara Zegar

 

 

Free Lightbox Gallery

Szukaj na stronie

Przeszukaj portal

Statystyka

Użytkowników:
3
Artykułów:
202
Odsłon artykułów:
569466

 

Szkoła Podstawowa nr 15 im. Wojska Polskiego w Gorzowie Wielkopolskim