Polska

Polska

Gorzów Wlkp.

Gorzów Wlkp.

 

Biuletyn Informacji Publicznej

1 procent

 

 

Szkoła Ucząca Się

 

Global Scholars

Erasmus+

        7 lutego 2019 odbyło się szkolne spotkanie grupy nauczycieli należących do Laboratorium Praktyk Edukacyjnych, z trenerką CEO Małgorzatą Ostrowską. Podczas spotkania nauczyciele zobaczyli lekcję współprowadzoną przez Panią Ewę Cegielską i Panią Agnieszkę Kucharską-Tankielun, poprowadzoną metodą CLIL. Na podstawie tej lekcji odbył się warsztat dotyczący współprowadzenia lekcji, podczas którego nauczyciele wypracowali uniwersalne kryteria do poprowadzenia tego typu lekcji.

Każdy z nauczycieli ze spotkania wychodził z refleksją „co mogę zrobić, aby wzmocnić uczenie się uczniów”.  

Liderki
Anna Kosmenda
Milena Miłoszewska 

 

 

Szukaj na stronie

Przeszukaj portal

Statystyka

Użytkowników:
4
Artykułów:
210
Odsłon artykułów:
630982

 

Szkoła Podstawowa nr 15 im. Wojska Polskiego w Gorzowie Wielkopolskim