Polska

Polska

Gorzów Wlkp.

Gorzów Wlkp.

 

Biuletyn Informacji Publicznej

1 procent

 

 

Szkoła Ucząca Się

 

Global Scholars

Erasmus+

        30 stycznia 2019 roku (środa) o godzinie 11.00 w Czytelni Biblioteki Pedagogicznej WOM nastąpił finał  turnieju gier planszowych Zagraj w historię.  Projekt  był realizowany przez Bibliotekę Pedagogiczną pod honorowym patronatem Instytutu Pamięci Narodowej w Warszawie w ramach lubuskich obchodów 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości. 11 laureatów turniejów szkolnych ze szkół podstawowych z całego województwa zasiadło do rozgrywki gry Niepodległa.  Naszą szkołę reprezentował uczeń kl. 6a, Natan Stępień.

Niepodległa to pierwsza kooperacyjna gra IPN, w której gracze nie rywalizują ze sobą, ale wspólnie walczą przeciwko systemowi gry. Taki zabieg ma pokazać, że tylko dzięki wspólnemu wysiłkowi wszystkich, czasem nawet niechętnych sobie działaczy niepodległościowych, Polska odzyskała niepodległość. Uczniowie zmagali się z grą finałową w drużynach 4-osobowych, wykazując się kreatywnością, pomysłowością i umiejętnością pracy zespołowej. Na zakończenie wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy pamiątkowe oraz nagrody w postaci gry planszowej Dywizjon 303. Ponadto jeszcze przed nimi w przyszłym miesiącu wizyta w gorzowskim oddziale IPN, będąca również nagrodą dla laureatów turniejów szkolnych.
Gratulujemy Natanowi i cieszymy się z jego sukcesusmile!
Opiekun:
Małgorzata Dziejma

 

Free Lightbox Gallery

Szukaj na stronie

Przeszukaj portal

Statystyka

Użytkowników:
3
Artykułów:
202
Odsłon artykułów:
569466

 

Szkoła Podstawowa nr 15 im. Wojska Polskiego w Gorzowie Wielkopolskim