Polska

Polska

Gorzów Wlkp.

Gorzów Wlkp.

 

Biuletyn Informacji Publicznej

1 procent

 

 

Szkoła Ucząca Się

 

Global Scholars

Erasmus+

       Dnia 30 stycznia, poczet sztandarowy naszej szkoły wraz z opiekunem panią Joanną Łazowską, udał się pod Dzwon Pokoju, aby razem z przedstawicielami Rady Gorzowa i partnerskich miast niemieckich, obchodzić Dzień Pamięci i Pojednania. O 12.00 na Placu Grunwaldzkim zabrzmiał hejnał miasta. Goście wygłosili poruszające przemówienia i zaprosili zebranych do zabicia w Dzwon Pokoju.

Wydaje się nam,  że ten dzień na zawsze pozostanie w pamięci gorzowian i będzie przypominać im o przeszłości miasta.

Lena Śmigórska (8a), Alicja Paradowska (8b), Michał Mikołajczak (8b)

 

Free Lightbox Gallery

Szukaj na stronie

Przeszukaj portal

Statystyka

Użytkowników:
3
Artykułów:
202
Odsłon artykułów:
570168

 

Szkoła Podstawowa nr 15 im. Wojska Polskiego w Gorzowie Wielkopolskim