Polska

Polska

Gorzów Wlkp.

Gorzów Wlkp.

 

Biuletyn Informacji Publicznej

1 procent

 

 

Szkoła Ucząca Się

 

Global Scholars

Erasmus+

        W piątek 11 stycznia klasy 7a i 8a wybrały się na wycieczkę – trochę nietypową, bo do Teatru Wielkiego w Poznaniu na balet „Dziadek do orzechów”. Dla większości była to pierwsza wizyta w poznańskiej operze, a już na pewno na takim przedstawieniu. Muzyka, kostiumy, scenografia, a przede wszystkim taniec zachwyciły chyba wszystkich. Mamy nadzieję, że dla wielu uczniów będzie to początek przygody z baletem i operą.

Po spektaklu udało nam się jeszcze odwiedzić „Muzeum powstania wielkopolskiego”. Niektórzy wcielili się nawet w role powstańców.

 

 

Free Lightbox Gallery

Szukaj na stronie

Przeszukaj portal

Statystyka

Użytkowników:
3
Artykułów:
202
Odsłon artykułów:
569622

 

Szkoła Podstawowa nr 15 im. Wojska Polskiego w Gorzowie Wielkopolskim