Polska

Polska

Gorzów Wlkp.

Gorzów Wlkp.

 

Biuletyn Informacji Publicznej

1 procent

 

 

Szkoła Ucząca Się

 

Global Scholars

Erasmus+

       Miło nam ogłosić, że projekt W poszukiwaniu gorzowskich smoków zdobył Grant Nowej Ery w IX edycji ogólnopolskiego konkursu ,,Projekt z klasą". Został on wybrany przez kapitułę konkursową spośród ponad 2000 projektów z całej Polski i  nagrodzony kwotą 1000 złotych.

Tym, którzy nie znają założeń tego projektu, wyjaśniamy, że jego celem jest poznanie specyficznych walorów architektonicznych Gorzowa Wlkp. i budowanie na tym kompetencji polonistycznych (inicjowanie twórczości dziecięcej - pisania wierszy, baśni, przepisów). Jego ważnym celem jest także rozwój kompetencji społecznych uczniów, tj. współpracy w grupie i prezentacji własnej osoby. Dodatkowo uczniowie budują związek ze swoją małą ojczyzną, stając się lokalnymi patriotami. Mając doświadczenie z poprzednich edycji, wiemy, że praca w zespole, dodatkowo poza budynkiem szkoły, to aktywność, którą uczniowie lubią najbardziej. Wyjście z ławek szkolnych jest dla nich zawsze atrakcyjne, a zajęcia poza szkołą na długo pozostają w ich pamięci. W tym roku na ,,łowy” wyruszy klasa 6b oraz 6d. Już nie możemy doczekać się maja, by wziąć ze sobą potrzebny ekwipunek i ruszyć na bezkrwawe polowanie!

Joanna Przybyszewska
Marek Pawlicki

 

Szukaj na stronie

Przeszukaj portal

Statystyka

Użytkowników:
3
Artykułów:
202
Odsłon artykułów:
569627

 

Szkoła Podstawowa nr 15 im. Wojska Polskiego w Gorzowie Wielkopolskim