Polska

Polska

Gorzów Wlkp.

Gorzów Wlkp.

 

Biuletyn Informacji Publicznej

1 procent

 

 

Szkoła Ucząca Się

 

Global Scholars

Erasmus+

Podsumowanie I semestru roku szkolnego 2018/2019

           Wykaz uczniów z poszczególnych klas, którzy uzyskali średnią ocen min. 5,30 i co najmniej dobre zachowanie. W imieniu tych osób szkoła wnioskuje o stypendia motywacyjne:

Kl.4A

Marcelina Michałowicz (5,82 )wzorowe                                                  

Amelia Kobierowska(5,55) bardzo dobre

Julia Pachana (5,55) bardzo dobre

Hanna Szembek (5,36)  bardzo dobre

Hubert Buczkowski (5,36)  bardzo dobre

 

KL.4B

Cedro Dominika (5,50) wzorowe

Domaradzki Maciej (5,30) wzorowe

Dzierlińska Zofia (5,40) wzorowe

Staroń Aleksandra (5,70) wzorowe

Szychowska Julia (5,30) wzorowe

 

KL.4C

Czwojdzińska Gabriela (5,45)  wzorowe

Kozłowska Julia  (5,64)  wzorowe

Makarewicz Michalina (5,45)  bardzo dobre

Michalak Liliana (5,55)  wzorowe

Trzcińska Zuzanna (5,91)  wzorowe

 

4D

Jakub Prusinowski (5,55) bardzo dobre

Maria Tomaszewska (5,36) bardzo dobre

 

4E

Bujanowska Ewa (5,45) bardzo dobre

Koch Małgorzata  (5,73) wzorowe

Alicja Gwizdowska (5,91) wzorowe

 

4F

Szawiel Emilia (5,91) wzorowe

Błaszczyk Oliwia (5,73) wzorowe

Rejman Martyna (5,64) wzorowe

Ładziak Martyna (5,55) wzorowe

Zgubilat Agata (5,36) wzorowe

 

5A

Jakub Michalczyk (5,58) bardzo dobre

Oskar Martyła (5,58) wzorowe

Aleksandra Olkiewicz (5,42) bardzo dobre

Ewa Błoch (5,33) wzorowe

 

 5 B

Czułada Hanna (5,58) wzorowe

Grams Szymon (5,33) bardzo dobre

Pawlik Oliwia (5,67) wzorowe

Płuciennik Hanna (5,83) bardzo dobre

Szymańska Aleksandra (5,92) bardzo dobre

Świerzko Ada (5,58) wzorowe

Witkowska Aleksandra (5,42) bardzo dobre

 

5C

Piotr Byczkowski (5,50) wzorowe zachowanie

 

5D

Weronika Woś (5, 67) wzorowe

Maria Michałowicz (5, 42) wzorowe

Wojciech Przybyszewski (5, 42) bardzo dobre

 

5E

 Kugler Hanna  (6,00) wzorowe

 Szmytkiewicz Debora (5,92) wzorowe

 Kos Hanna (5,83) wzorowe

 Doś Zofia (5,58) wzorowe

Szymkiewicz Alicja (5,58) wzorowe

 Żmurko Karolina (5,58) wzorowe

 Pozarzycki Jakub (5,50) wzorowe

 Wypych Paulina (5,50) wzorowe

 Załuska Nina (5,45) wzorowe

 Makarewicz Julia (5,42) wzorowe

 

6A

Megan Heck, (5,73) wzorowe

Adam Lubiński (5,80) wzorowe

Agata Ślaska  (5,8) wzorowe

 

6B

Karolina Bielska (5,36)  bardzo dobre

Celina Gwizdowska (6,00)  wzorowe

Hanna Ksokowska (6,00)  wzorowe

Nikodem Kustosz (5,36)  dobre

Przemysław Mielcarek (5,73)  bardzo dobre

 

6C

Brak

 

6D

Wiktoria Borysewicz (5,64) wzorowe

Hanna Beres (5,55) wzorowe

 

7A

Pedo Aleksandra (5,50) bardzo dobre

Dobek Agata (5,36) bardzo dobre

 

7B

Chilczuk Hubert (5,43)   bardzo dobre

Kosicka Olkowska Kaja (5,93) wzorowe

Kosicka Olkowska Pola (5,86) wzorowe

Mendaluk Olaf (5,31) wzorowe

Pozarzycki Dominik (5,43) bardzo dobre

Sala Aleksandra (5,36) bardzo dobre

Saniuk Kacper (5,38) bardzo dobre

Trojan Nina (5,31) dobre    

 

7C

Brak

 

8A

Natalia Bubieńczyk (5,93) wzorowe

Gaja Marcinkowska (5,79) wzorowe

Miłosz Łucyszyn (5,50) wzorowe

 

8B

Malwina Duk  (5,57) bardzo dobre

Jan Myśliwiec(5,50) bardzo dobre

 

8C

Małgorzata Jastrzębska (5,57) wzorowe

Karolina Dziadek (5,43) wzorowe

Aleksandra Żurawczyk (5,36) wzorowe

 

 

Wyniki klasyfikacji:

 

Najwyższa średnia w klasach IV-VIII:  5,11% – kl. 5e, wychowawca – p. Piotr Walczak

Najwyższa frekwencja w klasach IV-VIII:  95,33 % - kl. 4a, wychowawca – p. Wojciech Blatkiewicz

 

 

Do etapu rejonowego konkursu przedmiotowego z matematyki zakwalifikowali się:

Bubieńczyk Natalia kl. 8a

Chilczuk Hubert kl. 7b

 

Do etapu rejonowego konkursu przedmiotowego z j. polskiego zakwalifikowali się:

Emilia Bucholska kl. 7b

Kaja Kosicka-Olkowska kl. 7b

Karolina Dziadek kl. 8c

Małgorzata Jastrzębska kl. 8c

Fabian Kobierowski kl. 8a

Gaja Marcinkowska kl. 8a

Natalia Bubieńczyk kl. 8a

Milena Wilczyńska kl. 8b

Amelia Jarosz kl. 8b

 

Do etapu rejonowego konkursu przedmiotowego z j. angielskiego zakwalifikowali się:

Stanisław Szulc kl. 8a

Maksymilian Bednarz kl. 8a

Na wyróżnienie zasługuje również Szymon Dominiak z klasy 6c, który pomimo tego, że jest dopiero w 6 klasie, uzyskał 82 % z testu.

 

Do etapu rejonowego konkursu przedmiotowego z geografii zakwalifikował się:

 Miłosz Łucyszyn kl. 8a

 

Do etapu rejonowego konkursu przedmiotowego z chemii zakwalifikowali się:

 Miłosz Łucyszyn 8a,

 Gaja Marcinkowska 8a,

 Milena Wilczyńska 8b

 

W Rejonowym etapie Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego” szkołę reprezentował:

  Marek Stróżyński kl. 8b

 

Do etapu rejonowego Konkursu Historycznego zakwalifikowała się:

 Gaja Marcinkowska kl. 8a

 Marcel Orzeł kl. 7b        

 Filip Czyżyk kl. 7c

 

Do etapu rejonowego  Konkursu  Języka Niemieckiego zakwalifikowali się:

Małgorzata Jastrzębska kl. 8c

 Aleksandra Żurawczyk kl. 8c

 Karolina Dziadek kl. 8c

 Olaf Mendaluk kl. 7b

 

W wojewódzkim konkursie tematycznym WIELCY POLACY –TWÓRCY NIEPODLEGŁOŚCI finalistami konkursu zostali:

Gaja Marcinkowska kl. 8a

Marcin Mikołajczak kl.8b

 

Wszystkim uczniom gratulujemy i trzymamy kciuki za dalsze sukcesy szkolne.

Życzymy udanego wypoczynku podczas ferii zimowych!

 

Szukaj na stronie

Przeszukaj portal

Statystyka

Użytkowników:
3
Artykułów:
202
Odsłon artykułów:
569627

 

Szkoła Podstawowa nr 15 im. Wojska Polskiego w Gorzowie Wielkopolskim