Polska

Polska

Gorzów Wlkp.

Gorzów Wlkp.

 

Biuletyn Informacji Publicznej

1 procent

 

 

Szkoła Ucząca Się

 

Global Scholars

Erasmus+

       Debora Szmytkiewicz z klasy 5e zajęła 3. miejsce w kategorii kobiet do lat 29 w VI Gorzowskim Biegu Gwiazdkowym (dystans 5 km), który odbył się 15 grudnia w Parku im. Mikołaja Kopernika. Dziewczyna była 19. zawodniczką na mecie. 

Rywalizację dziewcząt do lat 6 ukończyła Anita Sawczyszyn z klasy 1b. W zmaganiach dorosłych, oprócz Debory, uczestniczyli: Krzysztof Szmytkiewicz – tata uczennicy, Paweł Karski – tata Mateusza, Waldemar Pituła i Artur Świerzko – nauczyciele SP 15.

 

Free Lightbox Gallery

Szukaj na stronie

Przeszukaj portal

Statystyka

Użytkowników:
3
Artykułów:
196
Odsłon artykułów:
398774

 

Szkoła Podstawowa nr 15 im. Wojska Polskiego w Gorzowie Wielkopolskim