Polska

Polska

Gorzów Wlkp.

Gorzów Wlkp.

 

Biuletyn Informacji Publicznej

1 procent

 

 

Szkoła Ucząca Się

 

Global Scholars

Erasmus+

        25 listopada swoje święto obchodzi najmilsza zabawka, najlepszy przyjaciel dzieci i niezastąpiona przytulanka przy zasypianiu- Pluszowy Miś. Mimo coraz nowocześniejszych i bardziej atrakcyjnych zabawek  moda na misie nie przemija. W naszej szkole również nie zapomnieliśmy o kochanym misiu.

W poniedziałek uczniowie klas 1-3 przyszli do szkoły ze swoim dużym bądź małym pluszowym przyjacielem. Były misie różowe, niebieskie, brązowe i wielokolorowe, w ubrankach, z kokardkami i w kapelusikach. Ponadto z tej okazji został zorganizowany konkurs plastyczny „Mój przyjaciel miś”. Oto lista zwycięzców:

I miejsce:         Alan Gawroński kl. 3b

                        Madzia Lorenc kl. 2b

                       Jakub Sawicki kl. 2a

II miejsce:        Lucjan Lisowski kl. 1b

                       Bartosz Pawluś kl. 1a

III miejsce:       Julia Derkowska kl. 1b

                        Franek Prorok kl. 2a

                       Karol Szydłowski kl. 1b

Wyróżnienie:    Mateusz Chiliński kl. 1b

                        Agatka Pilarczyk kl. 2b

Zwycięzcom gratulujemy i dziękujemy za wspólną zabawę!

Monika Brałko

Małgorzata Dziejma

 

 

Free Lightbox Gallery

Szukaj na stronie

Przeszukaj portal

Statystyka

Użytkowników:
3
Artykułów:
203
Odsłon artykułów:
564834

 

Szkoła Podstawowa nr 15 im. Wojska Polskiego w Gorzowie Wielkopolskim