Polska

Polska

Gorzów Wlkp.

Gorzów Wlkp.

 

Biuletyn Informacji Publicznej

1 procent

 

 

Szkoła Ucząca Się

 

Global Scholars

Erasmus+

     Na zajęciach techniczno- plastycznych uczniowie klasy I a wykonywali teatralne kukiełki. Podstawą ich wykonania były drewniane łyżki, którym za pomocą innych materiałów (bibuły, papieru, tkaniny) nadano kształt bajkowej postaci.

Następnie dzieci wymyśliły imiona i nazwiska swoim kukiełkom. Dzięki zajęciom uczniowie mieli okazję doskonalenia sprawności manualnej oraz rozwijały  umiejętność  logicznego myślenia. To była wspaniała i niezapomniana podróż do krainy bajek i baśni…

Kamila Bukowska

 

Free Lightbox Gallery

Szukaj na stronie

Przeszukaj portal

Statystyka

Użytkowników:
3
Artykułów:
203
Odsłon artykułów:
564857

 

Szkoła Podstawowa nr 15 im. Wojska Polskiego w Gorzowie Wielkopolskim