Polska

Polska

Gorzów Wlkp.

Gorzów Wlkp.

 

Biuletyn Informacji Publicznej

1 procent

 

 

Szkoła Ucząca Się

 

Global Scholars

Erasmus+

       W miniony piątek po raz drugi świętowaliśmy Dzień Czarnego Kota. Chętni uczniowie ubrali się na czarno, a niektóre osoby nawet wyglądały jak prawdziwe koty za sprawą kocich dodatków (uszy, ogony). Ponadto Samorząd Uczniowski zorganizował konkurs plastyczno-techniczny.

Zadaniem uczniów było własnoręczne wykonanie biuletynu informacyjnego o kotach. Powstały oryginalne książeczki obrazkowe opowiadające o ciekawostkach dotyczących futrzaków. Wszystkie prace zostały wyeksponowane na parterze szkoły. Osoby, które stworzyły najciekawsze biuletyny zostaną nagrodzone podczas najbliższego Apelu Promującego Wzorowe Zachowanie.

Organizatorzy:

Patrycja Saniuk

Małgorzata Gwizdowska

 

Free Lightbox Gallery

Szukaj na stronie

Przeszukaj portal

Statystyka

Użytkowników:
3
Artykułów:
202
Odsłon artykułów:
569328

 

Szkoła Podstawowa nr 15 im. Wojska Polskiego w Gorzowie Wielkopolskim