Cieszy nas fakt, że w tym roku aż trzydzieścioro uczniów z klas IV-VIII wzięło udział w szkolnym konkursie „Mistrz pięknego czytania”.

Tym razem poziom był wyrównany, każdy uczestnik stanął na wysokości zadania i przeczytał wybrany przez siebie tekst, spełniając kryteria pięknego czytania.

Miło nam poinformować, że Mistrzami Pięknego Czytania zostali:

Alicja Gwizdowska  (kl. 4e), która zachwyciła dykcją i swobodną interpretacją tekstu oraz

Maksymilian Bednarz (kl. 8a) – właściciel radiowego głosu.

To oni będą reprezentowali naszą szkołę w Międzyszkolnym Konkursie o tytuł „Mistrza Pięknego Czytania”!

II miejsce zajęła Agata Ślaska (kl. 6a), a III miejsce zdobyła Oliwia Błaszczyk (kl. 4f).

Gratulujemy wszystkim uczestnikom!

Organizatorzy: