Polska

Polska

Gorzów Wlkp.

Gorzów Wlkp.

 

Biuletyn Informacji Publicznej

1 procent

 

 

Szkoła Ucząca Się

 

Global Scholars

Erasmus+

       Pod takimi hasłami odbyły się zajęcia w klasie IV d prowadzone przez pedagoga szkolnego. Dzieci miały możliwość odkrywania nowych sposobów komunikacji z innymi, dzielenia się pomysłami i nawiązywania przyjaźni.

Zajęcia, w których wykorzystano metody alternatywne bardzo podobały się uczniom. Spotkanie z dziećmi, które były bohaterami książki ,,Porozmawiajmy” stało się źródłem inspiracji i uwrażliwienia na innych. Świadomość, że każdy może odnosić się z szacunkiem do drugiego człowieka - co na dzisiejszych zajęciach mogli uświadomić sobie uczniowie klasy, którzy byli bardzo zainteresowani tematem.

 

Pedagog szkolny B. Kępińska

 

Free Lightbox Gallery

Szukaj na stronie

Przeszukaj portal

Statystyka

Użytkowników:
3
Artykułów:
203
Odsłon artykułów:
564834

 

Szkoła Podstawowa nr 15 im. Wojska Polskiego w Gorzowie Wielkopolskim