Polska

Polska

Gorzów Wlkp.

Gorzów Wlkp.

 

Biuletyn Informacji Publicznej

1 procent

 

 

Szkoła Ucząca Się

 

Global Scholars

Erasmus+

      6 listopada w Zespole Szkół Ekonomicznych w Gorzowie odbył się ostatni etap Wojewódzkiego tematycznego konkursu historycznego - "Wielcy Polacy – twórcy niepodległości”. Naszą szkołę na tym etapie reprezentowali uczniowie Gaja Marcinkowska i Michał Mikołajczak.

Test konkursowy nie był łatwy – ten sam dla uczniów szkół podstawowych, gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych.  Zarówno Gaja jak i Michał wykazali się bardzo dużą wiedzą w tym temacie i oboje zostali finalistami tego konkursu, pozostawiając poza sobą wielu uczniów szkół średnich.

Finaliści otrzymują dodatkowe punkty w postępowaniu rekrutacyjnym do publicznej szkoły ponadpodstawowej.

Obojgu gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Szukaj na stronie

Przeszukaj portal

Statystyka

Użytkowników:
3
Artykułów:
202
Odsłon artykułów:
569473

 

Szkoła Podstawowa nr 15 im. Wojska Polskiego w Gorzowie Wielkopolskim