Polska

Polska

Gorzów Wlkp.

Gorzów Wlkp.

 

Biuletyn Informacji Publicznej

1 procent

 

 

Szkoła Ucząca Się

 

Global Scholars

Erasmus+

     Patriotyzm można okazywać na różne sposoby. Część naszych uczniów, ich rodziców oraz nauczycieli wybrała różnego rodzaju biegi niepodległościowe. Największym sukcesem było zdobycie pierwszego miejsca przez Mateusza Karskiego (kl. Vc) w biegu dla dzieci w ramach Biegu Niepodległości w Parku Słowiańskim.

Oprócz Mateusza w biegu brali uczniowie naszej szkoły - Jurek Postek, Hanna Kos i Pola Loc. Na trasie biegu można było spotkać wielu uczniów Piętnastki, którzy gorąco dopingowali biegaczy. Wśród nich znaleźli się również nauczyciele p. Waldemar Pituła oraz p. Artur Świerzko (wcześniej wziął udział w biegu w Poznaniu).

 

 

Free Lightbox Gallery

Szukaj na stronie

Przeszukaj portal

Statystyka

Użytkowników:
3
Artykułów:
202
Odsłon artykułów:
569796

 

Szkoła Podstawowa nr 15 im. Wojska Polskiego w Gorzowie Wielkopolskim