Polska

Polska

Gorzów Wlkp.

Gorzów Wlkp.

 

Biuletyn Informacji Publicznej

1 procent

 

 

Szkoła Ucząca Się

 

Global Scholars

Erasmus+

       10 listopada 2018 roku szkolne koło PTTK wzięło udział w rajdzie z okazji setnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości.  Trasa rajdu przebiegała przez miejscowości: Pniewo – Międzyrzecki Rejon Umocniony – Kęszycę.

W rajdzie udział wzięli: Olaf Mendaluk,  Agata Dobek, Celina Gwizdowska, Alicja Gwizdowska, Liliana Komoszyńska, Ewa Bujanowska, Megan Heck, Maja Rabenda, Anna Gierczak, Dominika Gierczak, Małgorzata Koch, Gaja Marcinkowska, Natalia Bubieńczyk, Agata Stępień oraz gościnnie  Bartosz Strychanin, Michał Zając i Zofia Bobin. Długość trasy wynosiła 7 km i pomimo mgły widoki miały swój urok. Meta rajdu znajdowała się w miejscowości Lubrza, gdzie czekało na nas rozpalone, ciepłe ognisko oraz pyszna grochówka i słodkie pączki. Każdy uczestnik otrzymał pamiątkową przypinkę z wizerunkiem orła i flagi polskiej.

Podczas dzisiejszego rajdu wręczono dwie odznaki – Popularna Odznaka Turystyki Pieszej (OTP), które otrzymały Celina Gwizdowska oraz Agata Dobek. Dziewczyny przewędrowały po 60 km.

Dziękujemy za udział w rajdzie rodzicom pani Paulinie Gierczak oraz panu Piotrowi Kochowi.

 

Zapraszamy na kolejny rajd mikołajkowy, który odbędzie się 8 grudnia 2018 roku. Liczba miejsc ograniczona.

Opiekunki Szkolnego Koła PTTK

Milena Miłoszewska

Anna Bobin

 

 

 

 

Free Lightbox Gallery

Szukaj na stronie

Przeszukaj portal

Statystyka

Użytkowników:
3
Artykułów:
202
Odsłon artykułów:
569793

 

Szkoła Podstawowa nr 15 im. Wojska Polskiego w Gorzowie Wielkopolskim