Polska

Polska

Gorzów Wlkp.

Gorzów Wlkp.

 

Biuletyn Informacji Publicznej

1 procent

 

 

Szkoła Ucząca Się

 

Global Scholars

Erasmus+

       Jednym z punktów programu szkolnym obchodów 100 rocznicy odzyskania niepodległości przez naszą Ojczyznę było przyłączenie się do ogólnopolskiej akcji „Rekord dla Niepodległej”, w której wzięły udział wszystkie chętne przedszkola, szkoły i placówki oświatowe w kraju i za granicą.

      9 listopada, o godzinie 11.11 na boisku szkolnym zabrzmiały dźwięki hymnu państwowego. Cała społeczność „Piętnastki” - ustawiona w pięknym szyku - odśpiewała cztery zwrotki „Mazurka Dąbrowskiego”.

      Wyjątkowa okazja sprawiła, że i hymn zabrzmiał wyjątkowo.  

 

Free Lightbox Gallery

Szukaj na stronie

Przeszukaj portal

Statystyka

Użytkowników:
3
Artykułów:
202
Odsłon artykułów:
569328

 

Szkoła Podstawowa nr 15 im. Wojska Polskiego w Gorzowie Wielkopolskim