Polska

Polska

Gorzów Wlkp.

Gorzów Wlkp.

 

Biuletyn Informacji Publicznej

1 procent

 

 

Szkoła Ucząca Się

 

Global Scholars

Erasmus+

      9 listopada 2018 r. nie był dniem zwyczajnym. Od rana widać było uczniów w galowych strojach przemierzających korytarze Piętnastki. O godzinie 9.45 uczniowie zgromadzili się w sali gimnastycznej, gdzie rozpoczęła się uroczysta akademia.

Najpierw głos zabrała Pani Dyrektor Maria Traczyk, która mówiła o współczesnych przejawach patriotyzmu. Następnie uczniowie klas 8a i 8b wspomagani przez Adę Świerzko z klasy 3 i Szymona Paradowskiego z klasy 2 zaprezentowali krótki program artystyczny, w którym również nawiązali do patriotyzmu współczesnego, młodego Polaka.

            Ważny moment nastąpił o godzinie 11.11, gdy wszyscy uczniowie, nauczyciele i pracownicy szkoły zebrali się na boisku szkolnym i…

na całe osiedle zabrzmiała pieśń „Jeszcze Polska nie zginęła…”.

 

 

Free Lightbox Gallery

Szukaj na stronie

Przeszukaj portal

Statystyka

Użytkowników:
3
Artykułów:
203
Odsłon artykułów:
564845

 

Szkoła Podstawowa nr 15 im. Wojska Polskiego w Gorzowie Wielkopolskim