Polska

Polska

Gorzów Wlkp.

Gorzów Wlkp.

 

Biuletyn Informacji Publicznej

1 procent

 

 

Szkoła Ucząca Się

 

Global Scholars

Erasmus+

       Miesiąc październik odznaczył się ważnymi wydarzeniami szkolnymi dla uczniów klas pierwszych. Jednym z nich było pasowanie na  czytelnika szkolnej biblioteki. W dniach 30 i 31 października uczniowie klas 1a i 1b przyszli do biblioteki razem ze swoimi wychowawczyniami.

W trakcie odwiedzin zapoznali się z regulaminem biblioteki i zasadami zachowania się w niej. Następnie sami wykazali się wiedzą dotyczącą dbania o książki i odpowiedniego z nich korzystania. Na koniec spotkania złożyli uroczystą przysięgę czytelnika i otrzymali dyplom upamiętniający to wydarzenie oraz biuletyn informacyjny dla najmłodszych czytelników, tzw.„Wieści biblioteczne”. I rzecz najważniejsza, w końcu mogli sami wypożyczyć książki z naszej biblioteki, co sprawiło im niesamowitą radość i frajdę.smile

Spotkanie zorganizowała i poprowadziła

Małgorzata Dziejma

nauczyciel bibliotekarz

 

Free Lightbox Gallery

Szukaj na stronie

Przeszukaj portal

Statystyka

Użytkowników:
3
Artykułów:
202
Odsłon artykułów:
569331

 

Szkoła Podstawowa nr 15 im. Wojska Polskiego w Gorzowie Wielkopolskim