Polska

Polska

Gorzów Wlkp.

Gorzów Wlkp.

 

Biuletyn Informacji Publicznej

1 procent

 

 

Szkoła Ucząca Się

 

Global Scholars

Erasmus+

     Uczniowie klasy 8 c w dniu 17 października br. uczestniczyli w warsztacie motywacyjnym pt. „Zostań  bohaterem własnego szczęścia”. Przedsięwzięcie to zostało zrealizowane przez Wojewódzki Urząd Pracy w Zielonej Górze, Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej w Gorzowie Wielkopolskim oraz Zespół Interwizji Poradnictwa Zawodowego w ramach Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery.

Celem było spotkanie uczniów z osobami z regionu, które na co dzień wykonują ciekawe zawody z pasją i zaangażowaniem. Uczniowie mieli okazję poznać przedstawicieli wybranych zawodów, którzy swoją wiedzą i doświadczeniem inspirują i motywują młodych ludzi do działania i dbania o własne szczęście. O swoich sukcesach, drodze do ich osiągnięcia oraz ich wpływu na ich zawodowe i osobiste szczęście mówili: Anna Łaniewska (aktorka teatru gorzowskiego), Piotr Paluch (zawodnik i trener Stali Gorzów), Paweł Salamon i Maciej Pisarek (szefowie kuchni), Paulina Prucnal-Zawadzka (fotograf), Marcin Cywiński (wykładowca akademicki i płetwonurek) oraz Marek Andrużków (strażak PSP w Gorzowie Wlkp.). Pomiędzy kolejnymi wystąpieniami chętni uczniowie uczestniczyli w ćwiczeniach przygotowanych przez prelegentów. Na koniec spotkania podsumowano konkurs fotograficzny „Szczęście w obiektywie”, który był zorganizowany w ramach warsztatów. Miło mi jest poinformować, że jednym ze zwycięzców został nasz uczeń, Oskar Młodziński z kl. 8b. Zajął on drugie miejsce przesyłając swoją pracę konkursową przedstawiającą jego własną „interpretację” hasła Szczęście. Gratulujemy! J Mam nadzieję, że to wspólne spotkanie stanie się inspiracją do odnalezienia odpowiedzi na pytania: Czym jest szczęście ? Skąd pochodzi? Jak je uruchomić w sobie?

 

Małgorzata Dziejma

nauczyciel doradztwa edukacyjno-zawodwego

 

Free Lightbox Gallery

Szukaj na stronie

Przeszukaj portal

Statystyka

Użytkowników:
3
Artykułów:
203
Odsłon artykułów:
564861

 

Szkoła Podstawowa nr 15 im. Wojska Polskiego w Gorzowie Wielkopolskim