Polska

Polska

Gorzów Wlkp.

Gorzów Wlkp.

 

Biuletyn Informacji Publicznej

1 procent

 

 

Szkoła Ucząca Się

 

Global Scholars

Erasmus+

       W dniu 24.10.2018 grupa pięciu uczniów z klasy 7b: Hania Maksymowicz, Emilia Bucholska, Olaf Mandaluk, Dominik Pozarzycki, Kamil Kulisz, pod opieką pani Małgorzaty Gwizdowskiej, po raz drugi wybrała się na strzelnicę sportową, gdzie odbywały się zawody z cyklu ligi strzeleckiej organizowanej przez LOK.

        Dziewczyny podczas rozgrywek strzelały z pistoletu, natomiast chłopcy z karabinku. Na tarczach pojawiły się „dziury” co oznaczało, że nasi strzelcy dobrze mierzyli i mieli celne oko. Prawdziwą mistrzynią rozgrywek okazała się Hania, która „wystrzelała” aż 50 punktów z 70-ciu zdobytych przez naszą drużynę.

        Wszystkie wyniki z turniejów są sumowane, a na koniec roku okaże się, które miejsce w Gorzowie zdobyli „15-stkowi strzelcy”.

                                                                                                        

M. Gwizdowska

 

Free Lightbox Gallery

Szukaj na stronie

Przeszukaj portal

Statystyka

Użytkowników:
3
Artykułów:
203
Odsłon artykułów:
564883

 

Szkoła Podstawowa nr 15 im. Wojska Polskiego w Gorzowie Wielkopolskim