Polska

Polska

Gorzów Wlkp.

Gorzów Wlkp.

 

Biuletyn Informacji Publicznej

1 procent

 

 

Szkoła Ucząca Się

 

Global Scholars

Erasmus+

     Uczniowie klasy 4 d i 5d w formie scenki dla uczestników liturgii Mszy św. w parafii NP. NMP. zaprezentowali przesłanie Ewangelii „ Na czym polega wielkość w królestwie niebieskim?”.   

Naśladując postawy obserwowane w społeczeństwie, otrzymali Słowo Jezusa, które jest ważne przez wszystkie czasy i powinno być ambicją człowieka wierzącego: „Kto by między wami chciał się stać wielkim, niech będzie sługą waszym… Syn Człowieczy nie przyszedł, aby Mu służono, lecz żeby służyć i dać życie na okup za wielu”. Odpowiedź pozostaje w tajnikach ludzkiego serca: Chciałbyś skarb otrzymać w niebie…?

s. Barbara Zegar

 

 

Free Lightbox Gallery

Szukaj na stronie

Przeszukaj portal

Statystyka

Użytkowników:
3
Artykułów:
203
Odsłon artykułów:
564883

 

Szkoła Podstawowa nr 15 im. Wojska Polskiego w Gorzowie Wielkopolskim