Polska

Polska

Gorzów Wlkp.

Gorzów Wlkp.

 

Biuletyn Informacji Publicznej

1 procent

 

 

Szkoła Ucząca Się

 

Global Scholars

Erasmus+

      Uczniowie klasy 3a przygotowali scenkę dla swoich kolegów, rodziców i uczestników liturgii Mszy św. w parafii NP. NMP.

Naśladując sprzeczających się apostołów, kto zajmie miejsce i z której strony przy Jezusie oraz człowieka pragnącego osiągnąć królestwo niebieskie pozostawili przesłanie: "Kto by między wami chciał się stać wielkim, niech będzie sługą waszym"…W takiej miłości i wzajemnej służbie żyli święci, dając nam przykład, że warto...

 

Free Lightbox Gallery

Szukaj na stronie

Przeszukaj portal

Statystyka

Użytkowników:
3
Artykułów:
203
Odsłon artykułów:
564809

 

Szkoła Podstawowa nr 15 im. Wojska Polskiego w Gorzowie Wielkopolskim