Polska

Polska

Gorzów Wlkp.

Gorzów Wlkp.

 

Biuletyn Informacji Publicznej

1 procent

 

 

Szkoła Ucząca Się

 

Global Scholars

Erasmus+

      18 października odbył się gorzowski Festiwal Nauki z AWF. Klasa 6b, w ramach lekcji przyrody,  uczestniczyła w prelekcji, pt. Kolorowe ptaki Ziemi Lubuskiej. Uczniowie dowiedzieli się podstawowych informacji na temat ptaków szponiastych takich jak: bielik, orlik, rybołów, kania ruda, jastrząb oraz o mniejszych ptakach, takich jak podróżniczek, sójka, dziwonia, kruk.

Na koniec odbył się krótki quiz, w którym nasi najpilniejsi uczniowie otrzymali koszulki z LOGO Festiwalu. Na ochotnika do ostatniej części zgłosił się Przemysław Mielcarek i przebrał się w strój saperski, aby pokazać, jak fotograf musi być przebrany, żeby zrobić zdjęcia ptakom. Na zakończenie pobytu na świeżym powietrzy nauczono uczniów jak poprawnie grać w frisbee. Dla ochotników odbyły się krótkie warsztaty z testów sprawnościowych, tutaj na wyróżnienie zasłużył Nikodem Zalewski, który pobił wszelkie rekordy.

Takie wyjścia do innych instytucji przynoszą wiele korzyści naukowych.

Nauczyciel przyrody

Milena Miłoszewska

 

 

Free Lightbox Gallery

Szukaj na stronie

Przeszukaj portal

Statystyka

Użytkowników:
3
Artykułów:
202
Odsłon artykułów:
569353

 

Szkoła Podstawowa nr 15 im. Wojska Polskiego w Gorzowie Wielkopolskim