Polska

Polska

Gorzów Wlkp.

Gorzów Wlkp.

 

Biuletyn Informacji Publicznej

1 procent

 

 

Szkoła Ucząca Się

 

Global Scholars

Erasmus+

      12 października 2018 roku w Szkole Podstawowej nr 15 im. Wojska Polskiego w Gorzowie Wielkopolskim odbyła się uroczystość ślubowania  uczniów klas pierwszych. Ubrani uroczyście pierwszoklasiści niecierpliwie oczekiwali na najważniejszy dzień w swoim życiu – pasowanie na ucznia. Dołożyli wszelkich starań, aby otrzymać „klucz do wiedzy  i mądrości”.

Najpierw uczniowie wzięli udział w części artystycznej, a potem zaprezentowali swoją wiedzę matematyczną i polonistyczną. Następnie złożyli uroczystą przysięgę na sztandar szkoły. Pani dyrektor Maria Traczyk nie miała najmniejszych wątpliwości, gdy dotykając ramion dzieci, z dumą przyjmowała je do grona uczniów naszej szkoły. Podarowała klasom Rysia i Borysa, którzy przez cały rok będą mieli nowych uczniów pod opieką. Ten dzień był dla wszystkich bardzo miły i pełen niezapomnianych wrażeń.

Drodzy Pierwszoklasiści , życzymy Wam, by każdy dzień w naszej szkole był wyjątkowy, dostarczał Wam wspaniałych przygód związanych z nauką oraz radosnych chwil w towarzystwie kolegów, koleżanek i pracowników szkoły.

                                                                                  Wychowawca klasy 1 a

                                                                                  Kamila Bukowska

 

 

Free Lightbox Gallery

Szukaj na stronie

Przeszukaj portal

Statystyka

Użytkowników:
3
Artykułów:
202
Odsłon artykułów:
569796

 

Szkoła Podstawowa nr 15 im. Wojska Polskiego w Gorzowie Wielkopolskim