Polska

Polska

Gorzów Wlkp.

Gorzów Wlkp.

 

Biuletyn Informacji Publicznej

1 procent

 

 

Szkoła Ucząca Się

 

Global Scholars

Erasmus+

     12.10.2018 w naszej szkole odbył się uroczysty apel z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Pani dyrektor Maria Traczyk przywitała zebranych i w krótkim przemówieniu zaznaczyła ogromną rolę nauczycieli, życząc im wszystkiego najlepszego.

Dzięki dekoracjom pani Jadwigi Mieczkowskiej-Cieślak sala gimnastyczna zamieniła się we wspaniałą scenę, na której swoje aktorsko-wokalne talenty prezentowali uczniowie klasy 5b (przygotowani przez p. Krystynę Kudlińską) i klasy 5d (wychowawca p. Izabela Jaber).  Sądząc po uśmiechach goszczących na twarzach nauczycieli i uczniów–  humorystyczne przedstawienie jednego dnia z życia szkoły okazało się wspaniałym widowiskiem! Uczniom gratulujemy i czekamy na kolejne przedsięwzięcia z ich udziałem.

 

Free Lightbox Gallery

Szukaj na stronie

Przeszukaj portal

Statystyka

Użytkowników:
3
Artykułów:
202
Odsłon artykułów:
569291

 

Szkoła Podstawowa nr 15 im. Wojska Polskiego w Gorzowie Wielkopolskim