12.10.2018 w naszej szkole odbył się uroczysty apel z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Pani dyrektor Maria Traczyk przywitała zebranych i w krótkim przemówieniu zaznaczyła ogromną rolę nauczycieli, życząc im wszystkiego najlepszego.

Dzięki dekoracjom pani Jadwigi Mieczkowskiej-Cieślak sala gimnastyczna zamieniła się we wspaniałą scenę, na której swoje aktorsko-wokalne talenty prezentowali uczniowie klasy 5b (przygotowani przez p. Krystynę Kudlińską) i klasy 5d (wychowawca p. Izabela Jaber).  Sądząc po uśmiechach goszczących na twarzach nauczycieli i uczniów–  humorystyczne przedstawienie jednego dnia z życia szkoły okazało się wspaniałym widowiskiem! Uczniom gratulujemy i czekamy na kolejne przedsięwzięcia z ich udziałem.