Polska

Polska

Gorzów Wlkp.

Gorzów Wlkp.

 

Biuletyn Informacji Publicznej

1 procent

 

 

Szkoła Ucząca Się

 

Global Scholars

Erasmus+

      Dzisiaj rozpoczęła się nasza przygoda z nową techniką nauczania - Outdoor learning (nauka przez doświadczenie). Na początku wzięliśmy udział w krótkiej rozgrzewce w terenie (Röris). Mogliśmy poczuć się jak typowy szwedzki uczeń.

      Następnie pełni energii i gotowi do pracy udaliśmy się na wykład i warsztaty poświęcone nowej technice. Dowiedzieliśmy się, że warto pobudzić wszystkie zmysły, aby nauka była owocna. Nauczyciele ze Szwecji opowiedzieli nam o swoich doświadczeniach oraz wyzwaniach, którym trzeba sprostać na początku pracy z nauczaniem przez doświadczenie. Obserwując ich już wiemy, że warto podjąć tę próbę, ponieważ rezultaty są zadziwiające. 

       Wieczorem przyszedł czas na uroczystą kolację z pozostałymi uczestnikami projektu. Rozmowy przy wspólnym stole nie cichły nawet na chwilę.  Możemy z pewnością stwierdzić, że był to naprawdę pracowity i owocny dzień.

       Jutro obserwacja zajęć w plenerze. Przygotowujemy wygodne ubrania i ruszamy w drogę! Jesteście ciekawi co czeka nas we wtorek? My już wiemy, że będzie o czym opowiadać w kolejnej relacji!

 

Grupa Erasmus+

 

Free Lightbox Gallery

Szukaj na stronie

Przeszukaj portal

Statystyka

Użytkowników:
3
Artykułów:
202
Odsłon artykułów:
569324

 

Szkoła Podstawowa nr 15 im. Wojska Polskiego w Gorzowie Wielkopolskim