Polska

Polska

Gorzów Wlkp.

Gorzów Wlkp.

 

Biuletyn Informacji Publicznej

1 procent

 

 

Szkoła Ucząca Się

 

Global Scholars

Erasmus+

         Z okazji Dnia Seniora 12 października 2018 r. klasa 2a udała się z programem artystycznym do Domu Opieki Społecznej w Gorzowie Wlkp. Podczas wizyty uczniowie śpiewali, tańczyli i recytowali wierszyki. Program artystyczny sprawił ogromną radość podopiecznym domu.

Po przedstawieniu uczniowie wręczyli pensjonariuszom symboliczne różyczki. Za wspaniały występ dzieci otrzymały serdeczne podziękowania od mieszkańców, pracowników oraz dyrekcji placówki. Cieszymy się, że naszym występem mogliśmy sprawić choć odrobinę radości osobom starszym, często schorowanym, które potrzebują wiele ciepła, serdeczności i życzliwości.  Spotkanie było dla dzieci prawdziwą lekcją wychowawczą, która uczy szacunku i życzliwości do starszego człowieka. 

Monika Brałko

Wychowawca klasy 2a

 

 

 

Free Lightbox Gallery

Szukaj na stronie

Przeszukaj portal

Statystyka

Użytkowników:
3
Artykułów:
202
Odsłon artykułów:
569438

 

Szkoła Podstawowa nr 15 im. Wojska Polskiego w Gorzowie Wielkopolskim