Polska

Polska

Gorzów Wlkp.

Gorzów Wlkp.

 

Biuletyn Informacji Publicznej

1 procent

 

 

Szkoła Ucząca Się

 

Global Scholars

Erasmus+

       W minioną środę przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego zorganizowali Kiermasz Zdrowej Żywności. Uczniowie od rana  mogli kupić m.in. babeczki marchewkowe, mufinki ze śliwką, babeczki szpinakowe, jabłecznik, mufinki dyniowe, biszkopt śliwkowy, babeczki bananowe oraz soki warzywowo-owocowe.

 

           

                Powyższe wypieki przygotowali:

- Nina Załuska

- Agata Ślaska

- Alicja Gwizdowska

- mama Oli i Piotrka Komorowskich

- babcia Lucjana Lisowskiego

- Opiekun SU p. Patrycja Saniuk

- Celina Gwizdowska

- Gabriela Przybyła

 

Przygotowane  pyszności zniknęły ze stołów w mgnieniu oka.

Wszystkim zaangażowanym serdecznie dziękujemy.

 

Wrażenia uczniów:

 

Krzysztof Kołoszyc

Na kiermaszu kupiłem sok jabłkowy, który mi bardzo smakował. Starsi koledzy mówili, że babeczki były pyszne, ale jak przyszedłem, to już się skończyły.

 

Celina Gwizdowska

Kiermasz bardzo mi się podobał, choć było tak dużo osób, że zanim się zorientowałam – nic już nie zostało. Fajnie, że tak dużo uczniów chce kupować zdrowe jedzenie. Mam nadzieję, że takie akcje się powtórzą.

 

Nina Załuska

Moim zdaniem kiermasz był bardzo udany, bo jedzenie wyprzedano w dwie przerwy. Podobało mi się, że mogłam pomóc w sprzedaży.

 

Klaudia Husak

Fajnie, że mogłam pomóc w przygotowaniu soków jabłkowych. Udało mi się kupić babeczkę ze szpinakiem, jednak nie była słodka, za to bananowa była pyszna. Ciekawe, kiedy znów będzie sklepik z jedzeniem.

 

Lucjan Lisowski

Cieszyłem się, że mogłem sprzedawać ciasto, które upiekła moja babcia. Była ogromna kolejka, a na końcu jak został jeden kawałek biszkopta to wyliczałem z panią Patrycją, kto go kupi. Była super zabawa.

 

 

Samorząd Uczniowski

 

Free Lightbox Gallery

Szukaj na stronie

Przeszukaj portal

Statystyka

Użytkowników:
3
Artykułów:
202
Odsłon artykułów:
569416

 

Szkoła Podstawowa nr 15 im. Wojska Polskiego w Gorzowie Wielkopolskim