Polska

Polska

Gorzów Wlkp.

Gorzów Wlkp.

 

Biuletyn Informacji Publicznej

1 procent

 

 

Szkoła Ucząca Się

 

Global Scholars

Erasmus+

         W Maryjnym klimacie października uczniowie klasy 4 e i  5 d przygotowali scenkę tajemnic radosnych różańca  w kościele NP. NMP.

Uczestnicy liturgii w skupieniu śledzili gesty aktorów. Poprowadzona później  przez kapłana rozmowa z dziećmi pokazała, że  jest to dobra forma przybliżania im treści religijnych, ponieważ wykazały się one dużą wiedzą na temat tajemnic radosnych. Naśladowanie biblijnych postaci pomogło im  w emocjonalnym przylgnięciu całym sercem do przekazywanych treści oraz odpowiedzi na wezwanie Maryi do modlitwy.

s. Barbara Zegar

 

 

 

 

Free Lightbox Gallery

Szukaj na stronie

Przeszukaj portal

Statystyka

Użytkowników:
3
Artykułów:
202
Odsłon artykułów:
569325

 

Szkoła Podstawowa nr 15 im. Wojska Polskiego w Gorzowie Wielkopolskim