Polska

Polska

Gorzów Wlkp.

Gorzów Wlkp.

 

Biuletyn Informacji Publicznej

1 procent

 

 

Szkoła Ucząca Się

 

Global Scholars

Erasmus+

        Hubert Chilczuk z kl. 6b i Gaja Marcinkowska z kl. 7a – to stypendyści naukowi – laureaci konkursów przedmiotowych. Bracia: Nikodem, kl. 5b, i Tymoteusz, kl. 7a,  Zalewscy – to stypendyści artystyczni.

Cała czwórka, w grupie 96 wybitnie uzdolnionych uczniów gorzowskich szkół, odebrała dzisiaj z rąk Prezydenta Gorzowa Wielkopolskiego stypendia naukowe i artystyczne.

Jesteście naszą przyszłością; To wy będziecie decydować o naszych losach, o losach miasta. Jestem spokojny o przyszłość Gorzowa, widząc pełną salę wybitnie zdolnych uczniów – powiedział Jacek Wójcicki. Prezydent zachęcał młodzież, by odważnie reprezentowała nasze miasto, w którym zdobywa i poszerza wiedzę. Bądźcie ambasadorami Gorzowa, stąd jesteście – zaapelował.

Jacek Wójcicki pogratulował rodzicom zdolnych dzieci, a nauczycielom podziękował za towarzyszenie uczniom w rozwoju oraz realizacji pasji i spełnianiu marzeń.

W 2018 przyznano stypendia I stopnia (20 uczniów, w tym pięć artystycznych), II stopnia (31 uczniów, w tym cztery artystyczne), III stopnia (27 uczniów, w tym osiem artystycznych) a stypendia IV stopnia otrzymało 18 uczniów (w tym cztery artystyczne).

 

 

Free Lightbox Gallery

Szukaj na stronie

Przeszukaj portal

Statystyka

Użytkowników:
3
Artykułów:
205
Odsłon artykułów:
370262

 

Szkoła Podstawowa nr 15 im. Wojska Polskiego w Gorzowie Wielkopolskim