Polska

Polska

Gorzów Wlkp.

Gorzów Wlkp.

 

Biuletyn Informacji Publicznej

1 procent

 

 

Szkoła Ucząca Się

 

Global Scholars

Erasmus+

        5.02.2018r. w Szkole Podstawowej nr 5 odbyły się finały Gorzowskiej Spartakiady Młodzieży w siatkówce chłopców klas 6.

Naszą szkołę reprezentowali: Franciszek Doś, Paweł Wypych, Damian Wiażewicz, Maciej Florczak, Wojciech Kaszyński, Bartek Jaślanek, Igor Bodzon, Przemysław Mielcarek, Jakub Marcinkiewicz, Mateusz Gamalczyk. Po zaciętej walce nasi reprezentanci poprowadzeni przez Krzysztofa Łazowskiego zajęli 2 miejsce, przegrywając jedynie z SP 5, a pokonując drużyny z SP 17 i SP 20.

 

 

Free Lightbox Gallery

Szukaj na stronie

Przeszukaj portal

Statystyka

Użytkowników:
3
Artykułów:
196
Odsłon artykułów:
398819

 

Szkoła Podstawowa nr 15 im. Wojska Polskiego w Gorzowie Wielkopolskim