Polska

Polska

Gorzów Wlkp.

Gorzów Wlkp.

 

Biuletyn Informacji Publicznej

1 procent

 

 

Szkoła Ucząca Się

 

Global Scholars

Erasmus+

          Wyprawa „prawie naukowa” 7a i 7b do Zielonej Góry.

         25 stycznia odbyła się wycieczka do Zielonej Góry. Uczestniczyły w niej dwie klasy – 7a i 7b.

Pierwszą atrakcją było zwiedzanie Centrum Przyrodniczego. Mogliśmy tam obejrzeć i przetestować różne urządzenia, które w pewien sposób obrazowały wcześniej poznane przez nas prawa fizyki. Następnie przeszliśmy się urokliwym zielonogórskim deptakiem do kolejnego celu naszej wycieczki – planetarium. Obejrzeliśmy tam ekscytujący film o teleskopach.

Milena Wilczyńska 7b

             25 stycznia wybraliśmy się na naukową wycieczkę do Zielonej Góry. Najpierw przechadzaliśmy się po zielonogórskim, starym rynku gdzie widzieliśmy wiele posążków  Bachusików. Następnie poszliśmy do Centrum Przyrodniczego Kepler, w którym wykonywaliśmy wiele ciekawych doświadczeń i eksperymentów. Po tym przeszliśmy do Planetarium Wenus. Tam widzieliśmy film o różnych konstelacjach, galaktykach i gwiazdach. Po tej dawce wrażeń poszliśmy na pyszny obiad. Miło będę wspominać ten pełen emocji wyjazd z dodatkiem nowych fizycznych doświadczeń.

Amelia Jarosz 7b

 

Free Lightbox Gallery

Szukaj na stronie

Przeszukaj portal

Statystyka

Użytkowników:
3
Artykułów:
202
Odsłon artykułów:
569481

 

Szkoła Podstawowa nr 15 im. Wojska Polskiego w Gorzowie Wielkopolskim