Polska

Polska

Gorzów Wlkp.

Gorzów Wlkp.

 

Biuletyn Informacji Publicznej

1 procent

 

 

Szkoła Ucząca Się

 

Global Scholars

Erasmus+

     20 stycznia 2018 roku odbyło się podsumowanie IV Mistrzostw Ziemi Gorzowskiej w Biegach Długodystansowych. Jest to klasyfikacja 16 biegów na dystansach od 5 do 21km, które odbyły się w 2017 roku na terenie dawnego województwa gorzowskiego. Brało w nich udział blisko pół tysiąca biegaczy, którzy przez cały rok zmagali się z biegami na długich dystansach, niezależnie od warunków pogodowych.

     Debora Szmytkiewicz, uczennica klasy 4e,  zdobyła I MIEJSCE w kategorii kobiet do lat 19, pokonując wiele starszych od siebie zawodniczek. Co więcej, była też 9. w kategorii OPEN kobiet (na 275 biegaczek).

     Naszej młodej biegaczce życzymy dalszych sukcesów.

 

Free Lightbox Gallery

Szukaj na stronie

Przeszukaj portal

Statystyka

Użytkowników:
3
Artykułów:
202
Odsłon artykułów:
570151

 

Szkoła Podstawowa nr 15 im. Wojska Polskiego w Gorzowie Wielkopolskim